V pátek 13. dubna 2018 proběhla v plzeňském areálu DEPO 2015 přednáška s Karlem Fillnerem o kryptoměnách. Na sraz dorazili všichni nadšenci digitální měny, ať už se jednalo o úplné nováčky, zkušenější jedince či drobné investory.

Setkání s Karlem Fillnerem v Plzni

Pod názvem „Prostě ho drž“ odstartovala přednáška krátce po 18 hodině a my jsme u toho samozřejmě nesměli chybět!

Karel na přednášce velmi jasně a stručně vystihl současnou příležitost týkající se investice do Bitcoinu a do dalších kryptoměn. Obohacuje posluchače o historii Bitcoinu a podává souhrnné informace o tom, jak s takovou měnou nakládat, jak ji získat a následně bezpečně uchovat. Zmiňuje také jednoduchou a naprosto bezpečnou strategii při její koupi a radí, jak uspět a neprodělat. A protože každá mince má i druhou stranu, i s kryptoměnami je nutno nakládat opatrně. Proto Karel uvádí ty největší a nejběžnější rizika a hrozby, se kterými se můžeme při obchodování s kryptoměnami setkat. Radí, jak se jim vyvarovat a jak je následně řešit. V závěru celé přednášky se také dozvídáme něco o Altcoinech, kde Karel uvádí souhrnný přehled o těch, které za investici stojí a dále o těch, do kterých se naopak investovat nevyplatí. Na konci přednášky byl samozřejmě prostor pro jakékoliv další dotazy, pokud Vás něco zajímá, rozhodně se neotálejte zeptat!

Asi všichni jsme byli svědkem vývoje Bitcoinu a nebo jsme o něm alespoň něco slyšeli. Zprvu se v Bitcoin nevkládaly moc velké naděje a málokdo věřil, že by se jeho hodnota mohla během pár let tak prudce zvednout. Ten, kdo do této kryptoměny na začátku investoval, je v dnešní době pravděpodobně milionář. I světoznámy kyberbezpečnostní expert a zakladatel společnosti McAfee Associates, John McAfee, je pevně přesvědčeno tom, že kurz Bitcoinu během následujících 3 let rapidně vzroste. John dokonce veřejně prohlásil, že pokud nebude během 3 let hodnota jednoho Bitcoinu kolem 500 tisíc dolarů, sní veřejně svoje genitálie. No doufejme, že bude mít pravdu a my toho nebudeme svědky.

Pokud byste měli i nadále zájem a nechtěli si jeho poslední přednášku na Tour De Kryptonechat ujít, dne 24. 4. 2018 máte stále šanci. Místo uskutečnění proběhne v Praze na ČVUT Fakultě strojní, od 18 hodin.

Přednáška Karla Fillnera je pro každého, kdo se o tento digitální svět alespoň trochu zajímá. A i když Vás téma o kryptoměnách nikdy předtím neoslovilo, určitě to stojí alespoň za zkoušku a poslechnutí. A kdo ví, třeba se kryptoměnách najdete.

Sdílet